Ray-Ban Okulary przeciwsłoneczne Marshal 0RB3648 001 Złoty (8053672828047) promocja 2022

Cena628.9
Zobacz w sklepie
sprawdź dostępność w sklepie Alensa.pl

Parametry

Producent:Ray-Ban
Kategoria:Okulary przeciwsłoneczne
Kolor żółty
Dla kogo unisex

Opis

O Ray-Ban Ray-Ban to amerykańska firma, która stworzyła swoje pierwsze okulary w 1936 roku. Od tego czasu zagwarantuje elegancję i nieprzemijalną gamę produktów z klasycznymi liniami okularów, takimi jak Wayfarer czy Aviator.

Odkryj swój styl; nigdy nie pomylisz się z Ray-Banem. O tych okularach Oprawki kwadratowe perfekcyjnie sprawdzą się w sytuacji osób o diamentowych, owalnych i kolistych twarzach.Złote oprawki z pewnością dodadzą odrobiny wyrafinowania Twojemu wyglądowi!Materiałem jest metal, który jest trwały oraz zapewnia wysmakowany, stylowy wygląd.Zielony kolor soczewek obniża jasność i jest wyśmienity do wszelkich zajęć na świeżym powietrzu.Zwykłe soczewki okularowe.Chcesz sprawdzić, czy te okulary są dla Ciebie znakomite? Przyjrzyj się bliżej dzięki naszemu wirtualnemu narzędziu do przymierzania!Dodaj soczewki korekcyjne do tych okularów Jeśli te okulary przeciwsłoneczne wpadły Ci w oko, ale zastanawiasz się, czy mógłbyś wyposażyć je w soczewki korekcyjne, to masz szczęście!

Dla każdej pary okularów przeciwsłonecznych w tej kategorii możesz kliknąć opcję dodania soczewek korekcyjnych. Przeniesie Cię to do naszego formularza zamówienia soczewek korekcyjnych, gdzie będziesz musiał wpisać swoje właściwości i określić rodzaj niezbędnych soczewek.

Aby soczewki pozostały okularami przeciwsłonecznymi, upewnij się, iż w zakładce "Specjalne dodatki do soczewek okularowych" zaznaczyłeś opcję "szkła przeciwsłoneczne". Możesz dostosować soczewki do swych potrzeb, wybierając zróżnicowane kolory, intensywność zabarwienia i powłoki.

Jeśli podobają Ci się oprawki, lecz wolisz inny rodzaj soczewek, możesz wybrać soczewki przezroczyste, soczewki fotochromowe, soczewki blokujące światło niebieskie i mnóstwo innych. Przejrzyj to i nie wahaj się z nami skontaktować, jeśli nie jesteś pewien, jak progresywnać.

Kiedy już otrzymamy Twoje zamówienie, nasi doświadczeni optycy w ciągu kilku dni przygotują Twoje korekcyjne okulary przeciwsłoneczne. Zanim się obejrzysz, zostaną one dostarczone do Twoich drzwi!