Oculus Quest 2 256GB GOGLE VR OKULARY + 2 KONTROLERY - 256GB promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Oculus Quest 2 256GB GOGLE VR OKULARY + 2 KONTROLERY - 256GB oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 2699.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-2%
Gogle VR OCULUS Quest 2 256GB
2699.00
Media Expert
Gogle VR OCULUS Quest 2 256GB
2749.00
Avans.pl

Parametry

Producent:Oculus
Kategoria:Okulary VR

Opis

OKULARY VR OCULUS QUEST 2 256 GB Odkryj możliwości nowej generacji gogli VR i wejdź do wirtualnego świata z zestawem OCULUS QUEST 2. Ciesz się rozrywką na najwyższym poziomie – graj, oglądaj filmy, spotykaj się z innymi ludźmi za pośrednictwem tego autonomicznego systemu.

mocne strony poprzedniej generacji gogli QUEST zostały dopracowane do perfekcji, przy jednoczesnym wyeliminowaniu niedoskonałości pierwowzoru. QUEST 2 to godny następca swego poprzednika, oferujący pokaźniejszą moc obliczeniową, obszerniejsze zasoby pamięci, lepszą rozdzielczość oraz zmniejszoną wagę – wszystko dla Twojego komfortu i satysfakcji.

Z tym zestawem możesz posmakować prawdziwej wolności w immersyjnym rozmiarze wirtualnej rzeczywistości. 100% wolności charakterystyczną cechą, która odróżnia kolekcję QUEST od konkurencji, jest brak jakichkolwiek kabli, które łączą gogle z komputerem.

Korzystając z zestawu QUEST 2, nie musisz martwić się o kłopotliwe złącza, ponieważ pakiet jest w pełni autonomiczny. Oznacza to, iż w goglach umieszczony jest nie tylko moduł łączności,dodatkowo procesor, pamięć wewnętrzna, akumulator, głośniki oraz mikrofon, dzięki temu możesz cieszyć się wirtualną rzeczywistością w dowolnym miejscu.

Nie Ci potrzeba w dodatku żadnych zewnętrznych czujników czy stacji bazowych. Możesz poruszać się i patrzeć w dowolnym kierunku zgodnie z zasadą „sześciu poziomów swobody" (6DOF). QUEST 2 przeniesie wszystkie Twoje ruchy do wirtualnego świata z niespotykaną skrupulatnością.

Obraz ostry jak brzytwa i miękki niczym jedwab Dzięki wyposażeniu gogli QUEST 2 w zupełnie nowe ekrany, wirtualna rzeczywistość demonstruje się jeszcze lepiej aniżeli dotychczas. Każdy ekran ma rozdzielczość 1832x1920 pikseli, co daje sumaryczną rozdzielczość 3664x1920 pikseli – to parametr porównywalny z rozdzielczością formatu QHD+.

Takie osiągi są konieczne w przypadku wyświetlania wysokiej jakości obrazu wewnątrz gogli VR. Szerokie zagęszczenie pikseli pomaga wyeliminować efekt SDE – czyli dostrzegania przerw między poszczególnymi pikselami.

QUEST 2 posiada także wyższą wartość odświeżania obrazu, która może osiągać aż 90Hz. To pomaga w zachowaniu gładkiego i wyrazistego obrazu w każdej sytuacji. Nowy procesor, udoskonalone osiągi Sercem gogli VR OCULUS QUEST 2 jest procesor SNAPDRAGON XR2, który zagwarantuje zupełnie nową jakość doznań w wirtualnym świecie.

Ten mały i istotnie efektywny procesor został stworzony specjalnie z myślą o zestawach VR przez weteranów przenośnego hardware’u – producenta Qualcomm. SNAPDRAGON XR2 widocznie przewyższa osiągami poprzednią generację platform jednocześnie pod względem mocy obliczeniowej, jak i generowania grafiki.

dzięki czemu gogle QUEST 2 rewelacyjnie sprawdzają się nie tylko podczas gier,też jako sposób oglądania filmów w najwyższej jakości. Nowa jednostka centralna nie jest odpowiedzialna jedynie za doznania wizualne.

Nowa architektura procesora gwarantuje wyda...