Oculus Quest 2 256GB promocja 2023

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 3 sklepy z produktem Oculus Quest 2 256GB oraz 3 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 3199.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
Quest 2 Gogle VR OCULUS
3199.00
MediaMarkt.pl
Oculus Quest 2 256GB
3199.00
OleOle!
Oculus Quest 2 256GB
3199.00
RTV EURO AGD

Parametry

Producent:Oculus
Kategoria:Okulary VR

Opis

Gogle VR Oculus Quest 2 Wirtualny świat na wyciągnięcie dłoni Zabawa bez ograniczeń Quest 2 to w całości bezprzewodowy komplet VR, z którym możesz bawić się i grać tak, jak lubisz. Procesor Qualcomm Snapdragon XR2 Platform zagwarantuje płynne działanie w trakcie wymagających zadań i jest wspomagany poprzez 6 GB pamięci RAM.

ulepszone kontrolery bezprzewodowe Oculus Touch pozwalają zapanować nad sytuacją w VR. W kontraście do poprzedniej wersji, Quest 2 posiada 50% więcej pikseli i płynniejszą grafikę. Rozdzielczość 1832x1920 pikseli na oko oznacza jeszcze lepszą widoczność i szczegółowość wyświetlanych scen.

Słuchaj, udostępniaj, spotykaj się wbudowane głośniki 3D emitują dźwięk kinowej jakości, z którym bez przeszkód skoncentrujesz się na walce, zlokalizujesz przeciwnika, zanurzysz się w wirtualnym świecie gry.

W tak niesamowitą podróż możesz również znajomych - realne jest transmitowanie obrazu bezpośrednio do kompatybilnego telewizora albo aplikacji Oculus. Graj ze znajomymi, bierz udział w wirtualnych koncertach, twórz społeczności VR z Quest 2.

Pełny pakiet W pudełku znajduje się wszystko, czego Ci potrzeba, aby rozpocząć rozgrywkę. Do Gogli VR załączono dwa kontrolery dotykowe oraz dwie baterie do ich zasilenia. Uzyskaj pokaźniejszy komfort z wkładką dystansującą i uzyskaj świetne przypasowanie gogli.

Kiedy nadejdzie czas na przerwę, naładujesz Oculus Quest 2 za pomocą dołączonego zasilacza i kabla.