Pherostrong limited edition for men massage oil 100ml - olejek do ciała dla mężczyzn z feromonami podniecającymi kobiety marki Medica-group promocja 2024

jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Olejki do masażu
Pojemność 100 ml

Opis

„Chcę rozpłynąć się w Twoich dłoniach. Zakochać się w dotyku, który mnie zaczaruje”
Olejek do masażu z podniecającymi feromonami z linii perfum PheroStrong został wykonanypowiększyć podniecenie i spektakularność seksualną w trakcie zmysłowego masażu. Konsystencja olejku jest bardzo delikatna, lekka i nietłusta.

Dłonie kusząco ślizgając się po ciele, zostawiają na skórze niewidzialną warstwę podniecających feromonów, mając równocześnie na celu pobudzić podniecenie do granic wytrzymałości.
Nuta zapachowa
Nuta głowy
bergamotka, cytryna, geranium, japoński kwiat wiśni, mech dębowy, śliwka
Nuta serca
cynamon, goździk ogrodowy, goździki, mahoń
Nuta bazy
cedr, drzewo sandałowe, oliwka, wanilia, wetiweria
PheroStrong pheromone Limited for Men to zapach wyśmienity dla pana XXI wieku. Chcesz być odważny, silny i nowoczesny? Więc możesz pokochać niezwykły i nad wyraz uznany zapach PheroStrong pheromone Limited for Men. Unikalne wonne esencje ze śliwki, jabłka i cytrusów mają na celu podkreślić wyjątkową osobowość każdego pana. Wyciągi z wanilii, rzadkich gatunków drzew i mchu posiadają dodać tym perfumom przyziemności i seksapilu. Nietradycyjne drzewo oliwne w połączeniu z pelargonią i bergamotką są tylko wyraźną kropką na zakończenie.

PheroStrong pheromone Limited for Men nie tylko mogą dodać Ci uczucia siły i odwagi,na dodatek uczynić Cię eleganckim i niebanalnym. Pachnidła Pherostrong ukażą Ci odpowiednią drogę do bycia seksownym.
Olejki do masażu
Poradnik świetnego masażu
Poczujcie jak każdy fragment ciała lubieżnie rozpływa się między dłońmi. Odkryjcie świeże fascynujące szlaki i zakamarki wędrując nieśpiesznie po swej skórze. Odnajdźcie razem nieograniczone przestrzenie przyjemności. Niech Wasza fantazja nie zna umiaru. Pozwólcie się ponieść nieziemskiej rozkoszy.

Użyjcie zmysłowych olejków do masażu z pobudzającymi feromonami z linii PheroStrong.
Poradnik rewelacyjnego masażu
Olejki do pielęgnacji ciała
Chcąc dostarczyć Ci jak najwięcej korzyści, zamknęliśmy w olejkach do pielęgnacji ciała z linii PheroStrong magiczną moc o niezwykłej sile oddziaływania na skórę.

Poznaj nasz sekret i olśniewaj się zmysłową pielęgnacją. W naszych olejkach do pielęgnacji ciała PheroStrong zastosowaliśmy skrupulatnie dobraną mieszankę wyjątkowych części, wzbogaconą między innymi masłem kakaowym żeby jak najlepiej zaspokoić zapotrzebowania choćby najistotniej wymagającej skóry.
Poradnik pielęgnacji ciała
Środki ostrożności
Przed wykorzystaniem po raz pierwszy zaleca się test skórny artykułu: nałożyć niewielką liczba olejku na skórę przedramienia albo nadgarstek. Odczekać 5 minut. Upewnić się, iż nie pojawia się reakcja alergiczna. Jeżeli pojawi się podrażnienie lub zaczerwienienie, natychmiast spłukać wodą. Nie stosować na błony śluzowe, a także inne otwarte punkty (oczy,otwarte rany, etc.). Nie spożywać. Stosować wyłącznie zewnętrznie.
Opakowanie: 100 ml