Medica-group Pherostrong limited edition for women massage oil 100ml - olejek do ciała dla kobiet z feromonami podniecającymi mężczyzn promocja 2024

jest dostępny w sklepie Sekrecik.pl

Parametry

Producent:Medica-Group
Kategoria:Olejki do masażu
Pojemność 100 ml

Opis

„Chcę rozpłynąć się w Twoich dłoniach. Zakochać się w dotyku, który mnie zaczaruje”
Olejek do masażu z podniecającymi feromonami z linii perfum PheroStrong został wytworzonyrozszerzyć podniecenie i atrakcyjność seksualną w trakcie zmysłowego masażu. Konsystencja olejku jest niezwykle delikatna, lekka i nietłusta.

Dłonie kusząco ślizgając się po ciele, zostawiają na skórze niewidzialną warstwę podniecających feromonów, posiadając równocześnie na celu pobudzić podniecenie do granic wytrzymałości.
Nuta zapachowa
Nuta głowy
liście czarnej porzeczki
Nuta serca
frezja, róża
Nuta bazy
ambroxan, nuty drzew, paczuli, wanilia

PheroStrong pheromone Limited for Women to hołd złożony progresywnej kobiecości, naturalnemu pięknu i uczuciu wolności. Kobieta stosująca PheroStrong pheromone Limited for Women może być w każdej sytuacji silna, niezależna i z klasą. Jej charyzma i elegancja mogą działać na otoczenie jak magnes. Zapach PheroStrong pheromone Limited for Women skrywa w sobie namiętność, emocje, zmysłowość i beztroskę.

nieszablonowe pachnidła z feromonami mogą oczarować Cię swymi dokładnie wybranymi esencjami, które znakomicie wyrażają twoje wrażliwe wnętrze. Na początku poczujesz zmysłowe nuty czarnej porzeczki, które przeplatają się z kwitnącym sercem w postaci frezji i róży. Waniliowa podstawa dopełniona jest unikatowym ambroksanem, ciepłymi nutami drzewnymi i egzotycznym paczuli. Te oryginalne pachnidła z feromonami są rewelacyjnym wyborem na każdy dzień.

Wyrafinowane pachnidła z feromonami PheroStrong pheromone Limited for Women mają na celu podkreślić wszystkie twoje atuty! Zapach skrywa się w prostym, wytwornym flakonie, który wyraża filozofię producenta PheroStrong. Czystość detalów i gra aromatycznych nut zapachowych sprawia, iż się od nich uzależnisz. Bądź sobą i nie bój się wyrażać siebie z znakomitym żeńskim zapachem PheroStrong pheromone Limited for Women.

Olejki do masażu
Poradnik znakomitego masażu
Poczujcie jak każdy fragment ciała lubieżnie rozpływa się pomiędzy dłońmi. Odkryjcie świeże fascynujące szlaki i zakamarki wędrując nieśpiesznie po swej skórze. Odnajdźcie razem nieograniczone przestrzenie przyjemności. Niech Wasza fantazja nie zna umiaru. Pozwólcie się ponieść nieziemskiej rozkoszy.

Użyjcie zmysłowych olejków do masażu z pobudzającymi feromonami z linii PheroStrong.
Poradnik świetnego masażu
Olejki do pielęgnacji ciała
Chcąc dostarczyć Ci jak najwięcej korzyści, zamknęliśmy w olejkach do pielęgnacji ciała z linii PheroStrong magiczną moc o niezwykłej sile oddziaływania na skórę.

Poznaj nasz sekret i oszałamiaj się zmysłową pielęgnacją. W naszych olejkach do pielęgnacji ciała PheroStrong zastosowaliśmy skrupulatnie przypasowaną mieszankę unikatowych elementów, wzbogaconą między innymi masłem kakaowym żeby jak najlepiej zaspokoić potrzeby nawet najszczególniej wymagającej skóry.
Poradnik pielęgnacji ciała
Środki ostrożności
Przed wykorzystaniem po raz pierwszy zaleca się test skórny artykułu: nałożyć niewielką liczba olejku na skórę przedramienia albo nadgarstek. Odczekać 5 minut. Upewnić się, że nie pojawia się reakcja alergiczna. Jeżeli pojawi się podrażnienie albo zaczerwienienie, natychmiast spłukać wodą. Nie stosować na błony śluzowe, a także inne otwarte punkty (oczy,otwarte rany, etc.). Nie spożywać. Stosować wyłącznie zewnętrznie.
Opakowanie: 100 ml