Russell Hobbs 24530-56 promocja 2021

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Russell Hobbs 24530-56 oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 119.0 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
24530-56 Opiekacz RUSSELL HOBBS
119.00
MediaMarkt.pl
Opiekacz RUSSELL HOBBS 24530-56
119.00
Media Expert

Parametry

Producent:Russell Hobbs
Kategoria:Opiekacze

Opis

Opiekacz do kanapek deep fill Cook@HomePodaruj sobie pyszne chwile z kanapkami wypełnionymi smakowitym nadzieniem, za pomocą opiekacza do kanapek deep fill z głębokimi płytami. Połączenie gustownej czerni, z wykończeniem ze stali rdzoodpornej zapewnia, iż ten opiekacz będzie wyglądał idealnie na każdym blacie kuchennym.

Rozpieść swoje kubki smakowe śniadaniowymi kanapkami z topionym serem, czy deserowymi z owocami i czekoladą. Głębokie płytyWiemy, że smak opiekanych kanapek zależy od ich nadzienia, dlatego zaprojektowaliśmy nasze płyty tak, by były wystarczająco głębokie i pomieściły wszystkie ulubione elementy.

Niezależnie od tego, czy masz ochotę na kanapkę z łososiem, bądź konwencjonalne kanapki z serem i szynką opiekacz do kanapek deep fill pozwoli Ci przygotować precyzyjnie taką przekąskę, jaką uwielbiasz najbardziej.

Nieprzywierająca powłokaPłyty mają nieprzywierającą powłokę, dzięki której ich czyszczenie jest wyraźnie łatwiejsze.