Yokohama geolandar a/t-s 205/80 r16 104t xl -dostawa gratis!!! promocja 2019

Cena419.0
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie opony.istore.pl

Parametry

Producent:Yokohama
Kategoria:Opony 4x4
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 80
Średnica osadzenia R16
Indeks nośności 104
Indeks prędkości T

Opis

Wielostopniowa kompozycja bieżnika

Wielostopniowa budowa wewnętrznego bieżnika stanowi część sekretu trakcji opony A/T-S w terenie. Dodatkowa sztywność oznacza powiększoną mobilność na drodze i poprawia właściwości opony w zakresie samooczyszczania, gwarantujące lepszą kontrolę w terenie. Kątowe krawędzie wiodące bloków wielkie zmniejszenie niepożądanego hałasu opon i zmniejszenie nierównomierności zużycia bieżnika. Stanowią innowację o długookresowych skutkach.

Pięciostopniowa zmienność bloku

Bloki wielożeberkowe o wielu długościach, uważnie rozmieszczone wzdłuż obwodu opony, zapewniają minimalizację hałasu wyprodukowanego poprzez bieżnik: stanowią mile widziane zwiększenie komfortu w kabinie, dla kierowcy i dla pasażera. Ponadto obciążenie poszczególnych bloków bieżnika jest zoptymalizowane w celu wartościowego zmniejszenia nierównomierności zużycia.

konkretne osłony ścian bocznych

Na ścianach bocznych opony GEOLANDAR A/T-S znajdują się potężne osłony bloków opony. Te ulepszenia nie tylko zabezpieczają oponę poprzez przecięciami i ścieraniem,dodatkowo uzupełniające stopnie trakcji warunkach głębokich kolein w terenie.

Trójwymiarowe rowki wzdłużne

nowoczesne obszary o obfitej powierzchni i głęboko wycięte ostrosłupowe rowki wzdłużne Zig-Zag stanowią kluczowy czynnik wpływający na doskonałą sztywność bloku. Zmniejszenie odkształcenia bloku pod obciążeniem skraca drogę hamowania i poprawia prowadzenie, minimalizując nierównomierność zużycia bieżnika, zwiększając przebieg bieżnika. Równocześnie "efekt krawędziowy" odprowadzania wody rowków wzdłużnych zagwarantuje nieprzeciętną przyczepność, nawet na śliskim asfalcie.

Cztery głębokie i proste rowki

konstrukcja opony A/T-S jest oparta o główny układ bieżnika, składający się z czterech głębokich i prostych rowków. Jest to kluczowy element wpływający na najwyższą wydajność odprowadzania wody przez oponę A/T-S i ma znaczące znaczenie dla jej cechy zapobiegających aquaplaningowi, ponadto poprawiających prowadzenie na mokrej nawierzchni.

Mieszanka i konstrukcja

znaczne testy prowadzone na całym świecie, w warunkach drogowych i terenowych, doprowadziły do stworzenia poprzez firmę YOKOHAMA mieszanki, która w połączeniu z genialnymi cechami konstrukcyjnymi powoduje, że opona A/T-S jest klasowym liderem. Solidna, dająca spore możliwości i bezlitosna opona GEOLANDER A/T-S poradzi sobie z każdym terenem, z którym przyjdzie jej się zmierzyć.

Korzyści:
  • Wielostopniowa konstrukcja bloku
  • Oparta na krzemionce mieszanka bieżnikowa
  • 5-stopniowa zmienność bloku
  • Osłony ścian bocznych
zalety:
  • pozwala na oczyszczanie z błota i skażeń, wspaniała trakcja w terenie
  • doskonała przyczepność na mokrej nawierzchni, zwiększony przebieg bieżnika
  • Niski poziom hałasu opony, zapewniający ciszę w kabinie
  • Zabezpieczenie przed uszkodzeniami ścian bocznych opony