Barum Vanis AllSeason 205/65 R16 107 T promocja 2024

Cena479.81
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony całoroczne
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R16
Indeks nośności 107
Indeks prędkości T
Typ pojazdu dostawczy
Przyczepność na mokrej nawierzchni A

Opis

Barum Vanis AllSeason - pory roku zmieniają się, obowiązki nie. Barum Vanis AllSeason to całoroczna opona klasy ekonomicznej, przeznaczona do samochodów dostawczych i pojazdów typu Van. Model oferuje długookresowe osiagi bez względu na panujące warunki pogodowe i sezon.

Dzięki specjalnie zaprojektowanej mieszance gumowej z wysoką zawartością krzemionki najnowszej generacji, opona zapewnia wysoką przyczepność w każdych warunkach pogodowych i na każdej nawierzchni. Nowy model znamionuje się w dodatku wydłużonym przebiegiem, dzięki temu dostarcza jednostajnych osiągów w zakresie ekonomii i czasu eksploatacji ogumienia.

W oponie Vanis AllSeason zaimplementowano głębokie, poszerzone rowki, które widoczniej lepiej spisują się na ośnieżonych nawierzchniach tradycyjny układ lameli. Rowkowanie zbiera dużo więcej śniegu, powiększając powierzchnię tarcia, co przekłada się na wyższą precyzję prowadzenia skuteczniejsze hamowanie w zimowych warunkach.

System usztywnionej ściany bocznej, dzięki pogrubieniu jej o dodatkowy milimetr gumy w górnej części, powiększa ochronę przed uszkodzeniami mechanicznymi jak otarcia czy nacięcia. Wpływa to na rozszerzenie żywotności opony i jej dłuższe wykorzystywanie, jeszcze pod obciążeniem.

Barum Vanis AllSeason to opona zaprojektowana pod kątem regularnego wykorzystywania w każdych warunkach pogodowych. Oznaczenie symbolem alpejskim oraz ocena A na etykiecie europejskiej w kategorii przyczepności na mokrej nawierzchni czynią ją pewnym i bezpiecznym partnerem w codziennej pracy.