Kleber Quadraxer 155/80 R13 79 T promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kleber Quadraxer 155/80 R13 79 T oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 161.24 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-3%
Opona Kleber QUADRAXER 155/80R13 79T 2019
161.24
oponki24.com.pl
Opona Kleber QUADRAXER 155/80R13 79T 2019
166.99
oponyialufelgi.pl

Parametry

Producent:Kleber
Kategoria:Opony całoroczne
Szerokość przekroju 155
Wysokość profilu 80
Średnica osadzenia R13
Indeks nośności 79
Indeks prędkości T
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 71 dB
Efektywność paliwowa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni E

Opis

Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się podczas jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a stosowanie pojazdu jest bardziej organiczne i ekonomiczne.

Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony oraz dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta.

Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony, a także kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najkorzystniejszą przyczepność a G najgorszą.

Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje podczas jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma znaczny wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej organiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie wykorzystywana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana cena jest za każdym razem ceną BRUTTO.

Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyszczególniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny lub fakturę Vat.

Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem lub fakturą. Fotografie zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni.

Przeznaczenie: OSOBOWA parametry: Sezon: WIELOSEZONOWA Producent: KLEBER Klasa: MIDDLE Szerokość opony: 155 Profil opony: 80 Indeks prędkości: T-190KMH Opory toczenia: F Przyczepność na mokrej nawierzchni: C Średnica obręczy [cal]: R13 Poziom hałasu: 71 dB