Kleber QUADRAXER 2 225/40 R18 92 V promocja 2020

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 2 sklepy z produktem Kleber QUADRAXER 2 225/40 R18 92 V oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 332.14 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-4%
Opona Kleber QUADRAXER 2 225/40R18 92V XL 2017
332.14
oponki24.com.pl
Opona Kleber QUADRAXER 2 225/40R18 92V XL 2017
346.16
oponyialufelgi.pl

Parametry

Producent:Kleber
Kategoria:Opony całoroczne
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R18
Indeks nośności 92
Indeks prędkości V
Poziom emisji hałasu 69 dB
Efektywność paliwowa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni B

Opis

Opory toczenia: Opory toczenia to inaczej straty energii, które powstają gdy opona odkształca się podczas jazdy na skutek kontaktu z nawierzchnią. Im mniejszy opór toczenia, tym opona zużywa się wolniej, samochód spala mniej paliwa podczas jazdy a wykorzystywanie pojazdu jest bardziej organiczne i ekonomiczne.

Opory toczenia na etykiecie oznaczone są logiem opony, a także dystrybutora paliwa a jego skala określona jest literami A-G, gdzie A to najniższe opory toczenia a G to najwyższe. Przyczepność na mokrej nawierzchni: Hamowanie auta na mokrej nawierzchni mierzone jest w metrach i mierzone jest od momentu rozpoczęcia hamowania do pełnego zatrzymania auta.

Jest to kluczowy parametr dotyczący bezpieczeństwa jazdy. Przyczepność na mokrej nawierzchni na etykiecie oznaczona jest logiem opony oraz kropli deszczu. Jej skala określona jest literami A-G, gdzie A oznacza najkorzystniejszą przyczepność a G najgorszą.

Zewnętrzny hałas opony: Hałas, który powstaje podczas jazdy, mierzony w decybelach, cichość opony ma znaczny wpływ na ochronę środowiska a im cichsza opona tym bardziej organiczna. Oferowana opona jest nowa nigdy nie użytkowana, oferowane opony są produkcji 2017/2018, oferowana cena jest za każdym razem ceną BRUTTO.

Wszystkie opony zakupione w dzień roboczy do godziny 14:00 dostarczamy następnego dnia kurierem pod wyrózniony adres. Jesteśmy legalnie działającą firmą więc zgodnie z Państwa życzeniem na każdą sprzedaną oponę wystawiamy paragon fiskalny albo fakturę Vat.

Wszystkie zakupione w naszym sklepie opony objęte są gwarancją 24miesiące od daty zakupu poświadczonego paragonem lub fakturą. Zdjęcia zamieszczonych opon są poglądowe i mogą sporadycznie odbiegać od rzeczywistości, w sytuacji wątpliwości prosimy o kontakt bezpośredni.

Przeznaczenie: OSOBOWA parametry: Sezon: WIELOSEZONOWA Producent: KLEBER Klasa: MIDDLE Szerokość opony: 225 Profil opony: 40 Indeks szybkości: V-240KMH Opory toczenia: E Przyczepność na mokrej nawierzchni: B Średnica obręczy [cal]: R18 Poziom hałasu: 69 dB