Barum Bravuris 5HM 195/45 R15 78 V promocja 2024

Cena356.21
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości V
Indeks nośności 78
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Jakość na znacznie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage zagwarantuje rewelacyjne przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

 • nieszablonowa trwałość i przebieg dłuższy aż o 15%
 • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
 • wspaniała przyczepność na suchej nawierzchni
 • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

parametry techniczne:

 • Wysokie przebiegi
  W Bravuris 5HM zaimplementowano mieszankę High Mileage z nową techniką polimerową, która zagwarantuje wysoki poziom odporności na ścieranie. Progresywna budowa centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami zagwarantuje niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i gwarantuje naprawdę wyjątkowy, długofalowy przebieg!
 • bezusterkowa na suchej nawierzchni
  Dzięki najnowszej udoskonalonej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM gwarantuje niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i zastrzeżona kompozycja lameli blokujących udoskonalają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
 • Niski opór toczenia
  W oponie zastosowano nad wyraz sprężysty związek z ulepszonymi komponentami co znacznie zniża opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i zapobiega gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.