Barum Bravuris 5HM 195/60 R15 88 H promocja 2024

Cena305.28
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości H
Indeks nośności 88
Typ pojazdu osobowy

Opis

Jakość na pokaźnie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage gwarantuje wspaniałe przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

 • unikatowa trwałość i przebieg dłuższy aż o 15%
 • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
 • doskonała przyczepność na suchej nawierzchni
 • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

właściwości technologiczne:

 • Wysokie przebiegi
  W Bravuris 5HM zastosowano mieszankę High Mileage z nową technologią polimerową, która zagwarantuje wysoki poziom odporności na ścieranie. Progresywna kompozycja centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami zagwarantuje niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i zagwarantuje naprawdę wyjątkowy, długookresowy przebieg!
 • bezusterkowa na suchej nawierzchni
  Dzięki najnowszej ulepszonej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM zagwarantuje niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i opatentowana budowa lameli blokujących ulepszają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
 • Niski opór toczenia
  W oponie zaimplementowano szczególnie sprężysty związek z udoskonalonymi komponentami co znacznie zmniejsza opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i zapobiega gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.