Barum Bravuris 5HM 195/65 R15 91 V promocja 2024

Cena304.56
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości V
Indeks nośności 91

Opis

Jakość na pokaźnie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage gwarantuje świetne przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

 • wyjątkowa solidność i przebieg dłuższy aż o 15%
 • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
 • idealna przyczepność na suchej nawierzchni
 • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

atrybuty technologiczne:

 • Wysokie przebiegi
  W Bravuris 5HM zastosowano mieszankę High Mileage z nową technologią polimerową, która gwarantuje wysoki poziom oporności na ścieranie. Innowacyjna konstrukcja centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami gwarantuje niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i gwarantuje naprawdę wyjątkowy, długookresowy przebieg!
 • niezawodna na suchej nawierzchni
  Dzięki najnowszej lepszej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM zapewnia niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i zastrzeżona kompozycja lameli blokujących udoskonalają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
 • Niski opór toczenia
  W oponie zastosowano niezwykle elastyczny związek z lepszymi komponentami co wyraźnie zmniejsza opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.