Barum Bravuris 5HM 205/55 R17 95 V promocja 2024

Cena465.58
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości V
Indeks nośności 95
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Jakość na znacznie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage zagwarantuje nieprzeciętne przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

 • unikatowa wytrzymałość i przebieg dłuższy aż o 15%
 • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
 • idealna przyczepność na suchej nawierzchni
 • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

parametry techniczne:

 • Wysokie przebiegi
  W Bravuris 5HM zastosowano mieszankę High Mileage z nową techniką polimerową, która gwarantuje wysoki poziom oporności na ścieranie. Progresywna kompozycja centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami zagwarantuje niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i zagwarantuje naprawdę wyjątkowy, długookresowy przebieg!
 • bezusterkowa na suchej nawierzchni
  Dzięki najnowszej lepszej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM zagwarantuje niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i zastrzeżona budowa lameli blokujących polepszają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
 • Niski opór toczenia
  W oponie zaimplementowano niezwykle rozciągliwy związek z udoskonalonymi komponentami co znacznie zmniejsza opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.