Barum Bravuris 5HM 215/55 R17 94 Y promocja 2024

Cena406.75
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 94
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Jakość na znacznie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage zagwarantuje perfekcyjne przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

  • wyjątkowa wytrzymałość i przebieg dłuższy aż o 15%
  • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
  • znakomita przyczepność na suchej nawierzchni
  • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

parametry techniczne:

  • Wysokie przebiegi
    W Bravuris 5HM zastosowano mieszankę High Mileage z nową techniką polimerową, która zapewnia wysoki poziom niepodatności na ścieranie. Innowacyjna budowa centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami zagwarantuje niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i gwarantuje naprawdę wyjątkowy, długotrwały przebieg!
  • bezawaryjna na suchej nawierzchni
    Dzięki najnowszej udoskonalonej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM zapewnia niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i opatentowana budowa lameli blokujących polepszają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
  • Niski opór toczenia
    W oponie zastosowano niezwykle elastyczny związek z udoskonalonymi komponentami co widocznie zniża opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.