Barum Bravuris 5HM 215/60 R16 99 H promocja 2024

Cena456.7
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości H
Indeks nośności 99
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Jakość na istotnie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage zapewnia świetne przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

 • nieszablonowa wytrzymałość i przebieg dłuższy aż o 15%
 • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
 • genialna przyczepność na suchej nawierzchni
 • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

parametry techniczne:

 • Wysokie przebiegi
  W Bravuris 5HM zaimplementowano mieszankę High Mileage z nową technologią polimerową, która zagwarantuje wysoki poziom niepodatności na ścieranie. Innowacyjna kompozycja centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami zapewnia niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i gwarantuje naprawdę wyjątkowy, długofalowy przebieg!
 • bezawaryjna na suchej nawierzchni
  Dzięki najnowszej udoskonalonej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM gwarantuje niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i zastrzeżona konstrukcja lameli blokujących polepszają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
 • Niski opór toczenia
  W oponie zaimplementowano bardzo rozciągliwy związek z ulepszonymi komponentami co istotnie zmniejsza opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.