Barum Bravuris 5HM 215/60 R17 96 V promocja 2024

Cena477.08
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości V
Indeks nośności 96
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

BRAVURIS 5HM - Odkryj radość, płynącą z każdej nowej podróży dzięki długookresowym osiągom Opona BRAVURIS 5HM to towar produkowany z nowoczesnej mieszanki krzemionkowej High Mileage opartej na technologii polimerowej, zapewniającej wyższy poziom niepodatności na ścieranie.

wyjątkowo sprężysty i lepszy związek wytrzymały na temperaturę z lepszymi komponentami wulkanizacyjnymi zmniejsza opory toczenia koła. Jednostajna pozycja żebra opony ulepsza rozkład sztywności i równomierny nacisk na podłoże, co pomaga uniknąć nieregularnego zużycia i gwarantuje jej długofalowy przebieg.

Zamknięte bloki po obu stronach i zastrzeżona budowa lameli blokującej, ulepszają sztywność bieżnika, co zagwarantuje perfekcyjną przyczepność i pełną kontrolę skrętu. W dodatku zoptymalizowany wzór bieżnika minimalizuje deformację opon i zapobiega gromadzeniu się ciepła.

Przekłada się to na mniejsze tarcie, bardziej płynne prowadzenie, a także niższe zużycie paliwa. W porównaniu z poprzednim modelem nowa opona BRAVURIS 5HM wykazuje o 10% niższy hałas, 15% pokaźniejszy przebieg opony i 5% więcej niepodatności na ścieranie.