Barum Bravuris 5HM 215/70 R16 100 H promocja 2024

Cena464.48
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 70
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości H
Indeks nośności 100
Typ pojazdu SUV
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

BRAVURIS 5HM - Odkryj radość, płynącą z każdej nowej podróży dzięki długotrwałym osiągom Opona BRAVURIS 5HM to produkt tworzony z postępowej mieszanki krzemionkowej High Mileage opartej na technice polimerowej, zapewniającej wyższy poziom niepodatności na ścieranie.

bardzo rozciągliwy i ulepszony związek wytrzymały na temperaturę z udoskonalonymi komponentami wulkanizacyjnymi ogranicza opory toczenia koła. Zrównoważona pozycja żebra opony poprawia rozkład sztywności i równomierny nacisk na podłoże, co pomaga uniknąć nieregularnego zużycia i zapewnia jej długookresowy przebieg.

Zamknięte bloki po obu stronach i zastrzeżona konstrukcja lameli blokującej, polepszają sztywność bieżnika, co zapewnia nadzwyczajną przyczepność i pełną kontrolę skrętu. Ponadto zoptymalizowany wzór bieżnika minimalizuje deformację opon i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła.

Przekłada się to na mniejsze tarcie, bardziej płynne prowadzenie, a także niższe zużycie paliwa. W porównaniu z poprzednim modelem nowa opona BRAVURIS 5HM wykazuje o 10% niższy hałas, 15% większy przebieg opony i 5% więcej niepodatności na ścieranie.