Barum Bravuris 5HM 225/35 R19 88 Y promocja 2024

Cena540.9
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 35
Średnica osadzenia R19
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 88
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Jakość na widocznie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage zagwarantuje wyśmienite przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

 • unikatowa solidność i przebieg dłuższy aż o 15%
 • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
 • nieprzeciętna przyczepność na suchej nawierzchni
 • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

cechy technologiczne:

 • Wysokie przebiegi
  W Bravuris 5HM zastosowano mieszankę High Mileage z nową techniką polimerową, która gwarantuje wysoki poziom niepodatności na ścieranie. Nowoczesna kompozycja centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami gwarantuje niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i zagwarantuje naprawdę wyjątkowy, długookresowy przebieg!
 • niezawodna na suchej nawierzchni
  Dzięki najnowszej lepszej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM gwarantuje niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i opatentowana konstrukcja lameli blokujących udoskonalają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
 • Niski opór toczenia
  W oponie zastosowano bardzo elastyczny związek z udoskonalonymi komponentami co pokaźnie obniża opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.