Barum Bravuris 5HM 225/40 R18 92 Y promocja 2024

Cena334.08
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R18
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 92
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Jakość na wyraźnie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage zagwarantuje wyśmienite przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

 • nieszablonowa odporność i przebieg dłuższy aż o 15%
 • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
 • rewelacyjna przyczepność na suchej nawierzchni
 • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

cechy techniczne:

 • Wysokie przebiegi
  W Bravuris 5HM zaimplementowano mieszankę High Mileage z nową technologią polimerową, która zagwarantuje wysoki poziom niepodatności na ścieranie. Progresywna budowa centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami zapewnia niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i gwarantuje naprawdę wyjątkowy, długotrwały przebieg!
 • bezusterkowa na suchej nawierzchni
  Dzięki najnowszej udoskonalonej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM gwarantuje niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i zastrzeżona kompozycja lameli blokujących polepszają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
 • Niski opór toczenia
  W oponie zaimplementowano niezwykle sprężysty związek z lepszymi komponentami co znacznie obniża opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.