Barum Bravuris 5HM 225/45 R18 95 Y promocja 2024

Cena433.49
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R18
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 95
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

BRAVURIS 5HM - Odkryj radość, płynącą z każdej nowej podróży dzięki długofalowym osiągom Opona BRAVURIS 5HM to towar wykonany z progresywnej mieszanki krzemionkowej High Mileage opartej na technologii polimerowej, zapewniającej wyższy poziom niepodatności na ścieranie.

wyjątkowo rozciągliwy i udoskonalony związek oporny na temperaturę z udoskonalonymi komponentami wulkanizacyjnymi obniża opory toczenia koła. Stabilna pozycja żebra opony ulepsza rozkład sztywności i równomierny nacisk na podłoże, co pomaga uniknąć nieregularnego zużycia i zapewnia jej długotrwały przebieg.

Zamknięte bloki po obu stronach i opatentowana kompozycja lameli blokującej, udoskonalają sztywność bieżnika, co zapewnia genialną przyczepność i całkowitą kontrolę skrętu. Na dodatek zoptymalizowany wzór bieżnika minimalizuje deformację opon i zapobiega gromadzeniu się ciepła.

Przekłada się to na mniejsze tarcie, bardziej płynne prowadzenie, a także niższe zużycie paliwa. W porównaniu z poprzednim modelem nowa opona BRAVURIS 5HM wykazuje o 10% niższy hałas, 15% pokaźniejszy przebieg opony i 5% więcej oporności na ścieranie.