Barum Bravuris 5HM 225/65 R17 102 H promocja 2024

Cena460.43
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości H
Indeks nośności 102

Opis

BRAVURIS 5HM - Odkryj radość, płynącą z każdej nowej podróży dzięki długotrwałym osiągom Opona BRAVURIS 5HM to artykuł wykonany z nowoczesnej mieszanki krzemionkowej High Mileage opartej na technologii polimerowej, gwarantującej wyższy poziom wytrzymałości na ścieranie.

wyjątkowo elastyczny i ulepszony związek oporny na temperaturę z lepszymi komponentami wulkanizacyjnymi zmniejsza opory toczenia koła. Zrównoważona pozycja żebra opony poprawia rozkład sztywności i równomierny nacisk na podłoże, co pomaga uniknąć nieregularnego zużycia i zapewnia jej długofalowy przebieg.

Zamknięte bloki po obu stronach i opatentowana konstrukcja lameli blokującej, udoskonalają sztywność bieżnika, co gwarantuje wspaniałą przyczepność i całkowitą kontrolę skrętu. Dodatkowo zoptymalizowany wzór bieżnika minimalizuje deformację opon i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła.

Przekłada się to na mniejsze tarcie, bardziej płynne prowadzenie oraz niższe zużycie paliwa. W porównaniu z poprzednim modelem nowa opona BRAVURIS 5HM wykazuje o 10% niższy hałas, 15% pokaźniejszy przebieg opony i 5% więcej odporności na ścieranie.