Barum Bravuris 5HM 235/55 R18 100 V promocja 2024

Cena538.25
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 235
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R18
Indeks prędkości V
Indeks nośności 100
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

BRAVURIS 5HM - Odkryj radość, płynącą z każdej nowej podróży dzięki długofalowym osiągom Opona BRAVURIS 5HM to towar wykonany z postępowej mieszanki krzemionkowej High Mileage opartej na technologii polimerowej, zapewniającej wyższy poziom wytrzymałości na ścieranie.

wyjątkowo rozciągliwy i udoskonalony związek niepodatny na temperaturę z udoskonalonymi komponentami wulkanizacyjnymi ogranicza opory toczenia koła. Zrównoważona pozycja żebra opony polepsza rozkład sztywności i równomierny nacisk na podłoże, co pomaga uniknąć nieregularnego zużycia i zagwarantuje jej długofalowy przebieg.

Zamknięte bloki po obu stronach i opatentowana budowa lameli blokującej, polepszają sztywność bieżnika, co zagwarantuje rewelacyjną przyczepność i całkowitą kontrolę skrętu. Na dodatek zoptymalizowany wzór bieżnika minimalizuje deformację opon i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła.

Przekłada się to na mniejsze tarcie, bardziej płynne prowadzenie i niższe zużycie paliwa. W porównaniu z poprzednim modelem nowa opona BRAVURIS 5HM wykazuje o 10% niższy hałas, 15% pokaźniejszy przebieg opony i 5% więcej odporności na ścieranie.