Barum Bravuris 5HM 245/45 R17 99 Y promocja 2024

Cena415.42
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 245
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 99
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Jakość na pokaźnie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage zagwarantuje nadzwyczajne przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

 • wyjątkowa wytrzymałość i przebieg dłuższy aż o 15%
 • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
 • perfekcyjna przyczepność na suchej nawierzchni
 • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

właściwości technologiczne:

 • Wysokie przebiegi
  W Bravuris 5HM zastosowano mieszankę High Mileage z nową technologią polimerową, która gwarantuje wysoki poziom odporności na ścieranie. Postępowa kompozycja centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami zapewnia niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i gwarantuje naprawdę wyjątkowy, długookresowy przebieg!
 • bezusterkowa na suchej nawierzchni
  Dzięki najnowszej udoskonalonej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM zagwarantuje niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i opatentowana konstrukcja lameli blokujących polepszają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
 • Niski opór toczenia
  W oponie zaimplementowano szczególnie elastyczny związek z ulepszonymi komponentami co wyraźnie zniża opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.