Barum Bravuris 5HM 255/30 R19 91 Y promocja 2024

Cena653.41
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 255
Wysokość profilu 30
Średnica osadzenia R19
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 91
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Jakość na istotnie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage zapewnia doskonałe przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

 • unikatowa trwałość i przebieg dłuższy aż o 15%
 • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
 • doskonała przyczepność na suchej nawierzchni
 • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

cechy techniczne:

 • Wysokie przebiegi
  W Bravuris 5HM zastosowano mieszankę High Mileage z nową techniką polimerową, która zagwarantuje wysoki poziom odporności na ścieranie. Innowacyjna budowa centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami gwarantuje niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i zapewnia naprawdę wyjątkowy, długofalowy przebieg!
 • niezawodna na suchej nawierzchni
  Dzięki najnowszej udoskonalonej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM zapewnia niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i zastrzeżona konstrukcja lameli blokujących poprawiają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
 • Niski opór toczenia
  W oponie zastosowano wyjątkowo sprężysty związek z udoskonalonymi komponentami co istotnie zniża opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.