Barum Bravuris 5HM 255/30 R20 92 Y promocja 2024

Cena785.23
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 255
Wysokość profilu 30
Średnica osadzenia R20
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 92
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Jakość na wyraźnie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage zapewnia perfekcyjne przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

 • nieszablonowa wytrzymałość i przebieg dłuższy aż o 15%
 • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
 • wyśmienita przyczepność na suchej nawierzchni
 • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

cechy techniczne:

 • Wysokie przebiegi
  W Bravuris 5HM zaimplementowano mieszankę High Mileage z nową techniką polimerową, która zagwarantuje wysoki poziom odporności na ścieranie. Innowacyjna budowa centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami gwarantuje niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i zapewnia naprawdę wyjątkowy, długotrwały przebieg!
 • niezawodna na suchej nawierzchni
  Dzięki najnowszej ulepszonej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM zapewnia niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i opatentowana kompozycja lameli blokujących poprawiają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
 • Niski opór toczenia
  W oponie zaimplementowano bardzo sprężysty związek z lepszymi komponentami co wyraźnie obniża opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i zapobiega gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.