Barum Bravuris 5HM 255/65 R16 109 H promocja 2024

Cena526.94
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 255
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości H
Indeks nośności 109

Opis

BRAVURIS 5HM - Odkryj radość, płynącą z każdej nowej podróży dzięki długofalowym osiągom Opona BRAVURIS 5HM to produkt stworzony z postępowej mieszanki krzemionkowej High Mileage opartej na technice polimerowej, zapewniającej wyższy poziom oporności na ścieranie.

niezwykle elastyczny i ulepszony związek wytrzymały na temperaturę z udoskonalonymi komponentami wulkanizacyjnymi zmniejsza opory toczenia koła. Jednostajna pozycja żebra opony poprawia rozkład sztywności i równomierny nacisk na podłoże, co pomaga uniknąć nieregularnego zużycia i zagwarantuje jej długofalowy przebieg.

Zamknięte bloki po obu stronach i zastrzeżona budowa lameli blokującej, udoskonalają sztywność bieżnika, co zagwarantuje wspaniałą przyczepność i całkowitą kontrolę skrętu. Ponadto zoptymalizowany wzór bieżnika minimalizuje deformację opon i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła.

Przekłada się to na mniejsze tarcie, bardziej płynne prowadzenie oraz niższe zużycie paliwa. W porównaniu z poprzednim modelem nowa opona BRAVURIS 5HM wykazuje o 10% niższy hałas, 15% obszerniejszy przebieg opony i 5% więcej wytrzymałości na ścieranie.