Barum Bravuris 5HM 265/45 R20 108 Y promocja 2024

Cena775.97
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 265
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R20
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 108
Typ pojazdu osobowy

Opis

Jakość na pokaźnie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage gwarantuje wyśmienite przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

 • unikatowa solidność i przebieg dłuższy aż o 15%
 • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
 • idealna przyczepność na suchej nawierzchni
 • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

atrybuty techniczne:

 • Wysokie przebiegi
  W Bravuris 5HM zastosowano mieszankę High Mileage z nową technologią polimerową, która zagwarantuje wysoki poziom odporności na ścieranie. Postępowa konstrukcja centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami gwarantuje niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i zagwarantuje naprawdę wyjątkowy, długofalowy przebieg!
 • niezawodna na suchej nawierzchni
  Dzięki najnowszej ulepszonej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM zapewnia niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i opatentowana budowa lameli blokujących ulepszają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
 • Niski opór toczenia
  W oponie zaimplementowano bardzo rozciągliwy związek z ulepszonymi komponentami co wyraźnie zniża opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i zapobiega gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.