Barum Bravuris 5HM 275/35 R20 102 Y promocja 2024

Cena841.53
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 275
Wysokość profilu 35
Średnica osadzenia R20
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 102
Typ pojazdu osobowy

Opis

Jakość na widocznie dłużej. Nowy BRAVURIS 5HM ze specjalnie opracowaną mieszanką High Mileage gwarantuje nieprzeciętne przebiegi, niski opór toczenia i wysoką przyczepność.

 • wyjątkowa solidność i przebieg dłuższy aż o 15%
 • Obniżone spalanie i koszty eksploatacji
 • perfekcyjna przyczepność na suchej nawierzchni
 • Komfort jazdy - hałas obniżony o 10%

cechy technologiczne:

 • Wysokie przebiegi
  W Bravuris 5HM zastosowano mieszankę High Mileage z nową technologią polimerową, która zagwarantuje wysoki poziom oporności na ścieranie. Postępowa kompozycja centralnego żebra ze zoptymalizowanymi poprzecznymi rowkami i lamelami zapewnia niskie opory toczenia. Opracowana na nowo struktura bieżnika optymalizuje rozkład sił dla zachowania równomiernego nacisku na powierzchnię. Pomaga to uniknąć nieregularnego zużycia – i zagwarantuje naprawdę wyjątkowy, długotrwały przebieg!
 • niezawodna na suchej nawierzchni
  Dzięki najnowszej lepszej mieszance krzemionkowej, Bravuris 5HM zagwarantuje niski opór toczenia i przyczepność na najwyższym poziomie. Zamknięte bloki po obu stronach i opatentowana kompozycja lameli blokujących poprawiają sztywność bieżnika, co prowadzi do niespoty- kanej przyczepności i daje pełnną kontrolę kierowania.
 • Niski opór toczenia
  W oponie zastosowano nad wyraz sprężysty związek z ulepszonymi komponentami co pokaźnie zmniejsza opory toczenia. Zoptymalizowany wzór bieżnika i kontur opony minimalizuje deformację i zapobiega gromadzeniu się ciepła. Oznacza to: mniejsze tarcie, niski opór toczenia – i ostatecznie niskie zużycie paliwa.