Barum Bravuris 5HM 275/40 R20 106 Y promocja 2024

Cena690.72
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Barum
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 275
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R20
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 106
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

BRAVURIS 5HM - Odkryj radość, płynącą z każdej nowej podróży dzięki długofalowym osiągom Opona BRAVURIS 5HM to towar produkowany z innowacyjnej mieszanki krzemionkowej High Mileage opartej na technologii polimerowej, gwarantującej wyższy poziom niepodatności na ścieranie.

bardzo sprężysty i ulepszony związek odporny na temperaturę z lepszymi komponentami wulkanizacyjnymi zmniejsza opory toczenia koła. Stabilna pozycja żebra opony poprawia rozkład sztywności i równomierny nacisk na podłoże, co pomaga uniknąć nieregularnego zużycia i gwarantuje jej długookresowy przebieg.

Zamknięte bloki po obu stronach i zastrzeżona budowa lameli blokującej, polepszają sztywność bieżnika, co zapewnia nadzwyczajną przyczepność i pełną kontrolę skrętu. Ponadto zoptymalizowany wzór bieżnika minimalizuje deformację opon i uniemożliwia gromadzeniu się ciepła.

Przekłada się to na mniejsze tarcie, bardziej płynne prowadzenie oraz niższe zużycie paliwa. W porównaniu z poprzednim modelem nowa opona BRAVURIS 5HM wykazuje o 10% niższy hałas, 15% większy przebieg opony i 5% więcej wytrzymałości na ścieranie.