Bridgestone Potenza Sport 265/40 R20 104 Y promocja 2024

Cena969.34
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Bridgestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 265
Wysokość profilu 40
Średnica osadzenia R20
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 104
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Bridgestone Potenza Sport to letnia opona klasy permium, będąca sportowym modelem najnowszej generacji. Potenza Sport została opracowana z myślą o super - samochodach i autach wysokiej mocy, które dzięki właściwym oponom mogą w pełni wykorzystywać swoje możliwości.

Zupełnie nowy rozmiar jakości i produktywności - tak model określają sami twórcy, dla których sportowe osiągi, bezpieczeństwo jazdy, ale też codzienne aspekty użytkowe stały się priorytetem do osiągnięcia. Masywne strefy barkowe oraz hybrydowe wzmocnienie konstrukcyjne, odpowiadają za wzorową stabilność w czasie jazdy, także przy prędkościach autostradowych.

Karkas o charakterystyce sportowej rozszerza czułość reakcji układu kierowniczego, dla najwyższej precyzji sterowania a także zniża opory toczenia. Użycie lamelowania 3D oraz mieszanki gumowej o nanostrukturze wpłynęło na udoskonalenie cechy jezdnych na suchych i mokrych nawierzchniach.

Dynamiczna jazda wymaga pełnego bezpieczeństwa, zarówno w ruchu jak i podczas hamowania. W testach przeprowadzonych przez niezależny Instytut Motoryzacyjny TÜV SÜD opona osiągnęła najlepsze wyniki w porównaniu z konkurencją* segmentu premium w zakresie hamowania na suchym podłożu.

Wzorowe zachowanie na mokrych drogach potwierdza klasa A na etykiecie europejskiej dla wszystkich wymiarów. Nowoczesny system projektowy, oparty na sugestiach ponad 3800 użytkowników opon z Europy umożliwił stworzenie wyjątkowego artykułu równocześnie pod względem parametrów technologicznych jak i aspektów użytkowych, które zasugerowali aktywni kierowcy, codziennie użytkujący swoje auta.

System wirtualnego projektowania nowego modelu zasadniczo skrócił czas rozwoju towaru, dzięki temu już na etapie koncepcji realne było przewidywanie ostatecznych osiągów i dobór adekwatnego rodzaju do testów rzeczywistych.

Pozwoliło to skrócić czas wprowadzenia Potenzy Sport na rynek oraz przyczynić się do ochrony środowiska. Potenza Sport to następca znanego i ochoczo wybieranego przez kierowców modelu S001, który zapewni wyjątkowe wrażenia i wydajność jezdną przy najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Ich nowoczesne możliwości zostały docenione przez wiodących producentów aut, którzy zdecydowali się na pierwszy montaż w autach: Maserati MC20, BMW 8, Lamborghini Huracán STO. *http://bridgestone-daten.eu/TUEV-PotenzaSport-Report.pdf