Bridgestone Potenza Sport 275/45 R18 107 Y promocja 2024

Cena819.71
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Bridgestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 275
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R18
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 107
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Bridgestone Potenza Sport to letnia opona klasy permium, będąca sportowym modelem najnowszej generacji. Potenza Sport została opracowana z myślą o super - samochodach i autach wysokiej mocy, które dzięki właściwym oponom mogą w pełni wykorzystywać swoje możliwości.

Zupełnie nowy rozmiar jakości i efektywności - tak model określają sami twórcy, dla których sportowe osiągi, bezpieczeństwo jazdy, ale też codzienne aspekty użytkowe stały się priorytetem do osiągnięcia. Masywne strefy barkowe, a także hybrydowe wzmocnienie konstrukcyjne, odpowiadają za wzorową stabilność w czasie jazdy, również przy prędkościach autostradowych.

Karkas o charakterystyce sportowej zwiększa czułość reakcji układu kierowniczego, dla najwyższej precyzji sterowania a także obniża opory toczenia. Wykorzystanie lamelowania 3D oraz mieszanki gumowej o nanostrukturze wpłynęło na ulepszenie atrybuty jezdnych na suchych i mokrych nawierzchniach.

Dynamiczna jazda wymaga pełnego bezpieczeństwa, zarówno w ruchu jak i podczas hamowania. W testach przeprowadzonych poprzez niezależny Instytut Motoryzacyjny TÜV SÜD opona osiągnęła najlepsze wyniki w porównaniu z konkurencją* segmentu premium w zakresie hamowania na suchym podłożu.

Wzorowe zachowanie na mokrych drogach potwierdza klasa A na etykiecie europejskiej dla wszelkich wymiarów. Innowacyjny system projektowy, oparty na sugestiach ponad 3800 użytkowników opon z Europy umożliwił stworzenie nieszablonowego artykułu jednocześnie pod względem parametrów technicznych jak i aspektów użytkowych, które zasugerowali aktywni kierowcy, codziennie wykorzystaniający swoje auta.

System wirtualnego projektowania nowego modelu zasadniczo skrócił czas rozwoju produktu, dzięki temu już na etapie koncepcji realne było przewidywanie ostatecznych osiągów i wybór adekwatnego wariantu do testów rzeczywistych.

Pozwoliło to skrócić czas wprowadzenia Potenzy Sport na rynek i przyczynić się do ochrony środowiska. Potenza Sport to następca znanego i z ochotą wybieranego przez kierowców modelu S001, który zapewni unikatowe wrażenia i skuteczność jezdną przy najwyższym poziomie bezpieczeństwa.

Ich progresywne możliwości zostały docenione poprzez wiodących producentów aut, którzy zdecydowali się na pierwszy montaż w autach: Maserati MC20, BMW 8, Lamborghini Huracán STO. *http://bridgestone-daten.eu/TUEV-PotenzaSport-Report.pdf