Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96 V promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Bridgestone Turanza T005 205/60 R16 96 V oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 584.77 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-12%
Bridgestone Turanza T005 ( 205/60 R16 96V XL )
584.77
Oponytanio.pl
Bridgestone Turanza T005 DriveGuard RFT ( 205/60 R16 96V XL runflat )
662.04
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Bridgestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości V
Indeks nośności 96
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

nadzwyczajne osiągi na mokrejszycie Dłuższy przebieg i nawierzchnia opory toczenia lepsza trakcja i oporność na odkształcenia
BRIDGESTONE Turanza T005 to generacja opon letnich klasy premium firmy Bridgestone. Model skierowany dla posiadaczy samochodów klasy przeciętnej i premium, poszukujących opon o najlepszych osiągach. BRIDGESTONE Turanza T005 to opona o wysokich notach na unijnej etykiecie u większości rozmiarów, „A” w klasyfikacji pod względem hamowania na mokrej nawierzchni i „B” pod względem oporów toczenia. Niezależny instytut TÜV SÜD, testujący i certyfikujący opony, ocenił opony Turanza T005 jako najlepsze w swojej klasie w zakresie parametrów hamowania i zakrętów na mokrej nawierzchni. Podczas testów porównano Turanzę T005 do czterech głównych konkurentów w klasie premium. Wyniki testów jasno wskazują, że opona Bridgestone Turanza T005 najlepiej wypada na tle konkurencji w sprawności hamowaniu na mokrej nawierzchni. Podróż na oponach BRIDGESTONE Turanza T005 stanie się dla Ciebie wyjątkowo bezpieczna i zarazem bardziej ekonomiczna. Samochód wyposażony w te opony radzi sobie lepiej podczas wchodzenia w zakręt na mokrych nawierzchniach albo w trakcie gwałtownego hamowania w mieście. Możesz być też pewien, że jazda na tych oponach dostarczy Tobie poczucie obszerniejszej kontroli nad pojazdem, zwłaszcza w deszczowe dni.
Dzięki innowacyjnej technologii mieszania gum i optymalizacji wzoru bieżnika, zasadniczo poprawiła się żywotność opony, nawet o 11% w kontraście do poprzedniego modelu Bridgestone Turanza T001. Nowa mieszanka Nano Pro-tech Bridgestone gwarantuje także niskie zużycie paliwa i niższą emisję dwutlenku węgla.
unikalny wzór bieżnika Turanza T005 wraz z czterema zoptymalizowanymi rowkami obwodowymi w centralnej części bieżnika perfekcyjnie odprowadzają wodę z opony i zapewniają udoskonaloną przyczepność do mokrej nawierzchni, rozszerzając wytrzymałość na wystąpienie zjawiska aquaplaningu.
obszerna liczba nacięć o ściętych krawędziach zapewniają lepszy kontakt opony z nawierzchnią. Zapewniają one wydajniejsze hamowanie na mokrej nawierzchnii i bezpieczne pokonywanie zakrętów.
Poszerzone szczeliny w barkowej części bieżnika odpowiadają za właściwy przepływ wody na zewnątrz.
Specjalnie połączone ze sobą bloki na barkach opon wpływają na optymalny rozkład ciśnienia i właściwy kontakt opony z nawierzchnią, co przekłada się na znaczną udoskonalenie trakcji na drodze niezależnie od warunków pogodowych. Taka budowa bloków zwiększa także niepodatność na odkształcenia i uszkodzenia.