Dębica Presto UHP 2 225/45 R17 94 Y promocja 2024

Cena297.24
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Allegro.pl

Parametry

Producent:Dębica
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 94
Poziom emisji hałasu 67 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

DĘBICA Presto UHP 2 to opona letnia o ultra wysokich osiągach, dedykowana do samochodów osobowych o zwiększonej mocy silnika. To świetne rozwiązanie dla kierowców, którzy chcą czuć się pewniej w trakcie prędkiej jazdy.

Krótka droga hamowania Asymetryczna rzeźba bieżnika wraz z usztywnionym żebrem zewnętrznym umożliwia wydajne przenoszenie sił zewnętrznych przy wysokiej szybkości, czego rezultatem jest staranne prowadzenie pojazdu i wydajniejsze hamowanie na suchej nawierzchni.

wyjątkowo dobre zachowanie na mokrej nawierzchni obszerna ilość krawędzi tnących na bieżniku udoskonaloną przyczepność na mokrej nawierzchni. Zaokrąglone barki bieżnika wydajniej odprowadzają wodę z opony zmniejszając ryzyko wystąpienia aquaplaningu.

Wszystkie wymiary dostępne w ofercie otrzymały notę „A” w kategorii na mokrej nawierzchni na europejskiej etykiecie. Obszerniejsza oszczędność paliwa i dłuższe przebiegi Nowa mieszanka gumowa przyczyniła się do szerokiej redukcji oporów toczenia, co przekłada się na mniejsze zużycie paliwa.

Dzięki konstrukcji „Uniform Contact Pressuer” w oponie ciśnienie powietrza w strefie kontaktu z nawierzchnią jest symetrycznie rozprowadzane, czego wynikiem jest równomierne zużycie bieżnika. Przekłada się to na większą wytrzymałość opony i dłuższy jej przebieg.