Firestone Roadhawk 175/65 R15 84 H promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Firestone Roadhawk 175/65 R15 84 H oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 340.18 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-9%
Firestone Roadhawk ( 175/65 R15 84H )
340.18
Oponytanio.pl
Firestone Roadhawk ( 175/65 R15 84H EVc )
375.54
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Firestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 175
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości H
Indeks nośności 84
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

FIRESTONE Roadhawk to letnia opona klasy średniej asygnowana do samochodów osobowych kompaktowych i rodzaju sedan. To genialne rozwiązanie do jazdy na co dzień, zarówno po mieście jak i po autostradach. Samochód zaopatrzony w te opony lepiej poradzi sobie w porach deszczowych, w korku lub w trakcie dynamicznej jazdy na drogach prędkiego ruchu.

Opony Roadhawk otrzymały certyfikat po testach przeprowadzonych przez certyfikujący opony instytut TÜV SÜD. Doskonała przyczepność na mokrej nawierzchni Zoptymalizowany wzór bieżnika, a także nowa mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji FIRESTONE Roadhawk pokaźnie ulepszają trakcję oraz rozszerzają wydajność hamowania na mokrej drodze.

Potwierdzeniem jest przyznana klasa A na Europejskiej etykiecie w kategorii hamowania na mokrej nawierzchni. Cztery wzdłużne rowki na bieżniku chronią przed aquaplaningiem. Skuteczniejsze hamowanie na suchej nawierzchni Asymetryczny bieżnik wpływa na ulepszone hamowanie na suchej jezdni, co zapewni Tobie wygodną i bezpieczną podróż.

Wcześniej wspomniany niezależny instytut TÜV SÜD podczas testów dowiódł, że opony FIRESTONE Roadhawk osiągnęły krótszą drogę hamowania aż o 3 metry w kontraście do opon z innych firm konkurencyjnych tej samej klasy.

Wysoka trwałość Dzięki progresywnej technologii, opony FIRESTONE Roadhawk charakteryzują się wysoką trwałością, zapewniają wyższą odporność na ścieranie nawet do 20% w porównaniu do poprzedniego modelu Firestone TZ300.

Wolniej się zużywają i zachowują całkowitą funkcjonalność przez cały okres ich stosowania.