Firestone Roadhawk 185/60 R15 88 H promocja 2024

Cena366.91
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Firestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 185
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości H
Indeks nośności 88
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

FIRESTONE Roadhawk to letnia opona klasy przeciętnej asygnowana do samochodów osobowych kompaktowych i typu sedan. To wspaniałe rozwiązanie do jazdy na co dzień, zarówno po mieście jak i po autostradach. Samochód zaopatrzony w te opony lepiej poradzi sobie w porach deszczowych, w korku albo podczas dynamicznej jazdy na drogach prędkiego ruchu.

Opony Roadhawk otrzymały atest po testach przeprowadzonych przez certyfikujący opony instytut TÜV SÜD. Rewelacyjna przyczepność na mokrej nawierzchni Zoptymalizowany wzór bieżnika oraz nowa mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji FIRESTONE Roadhawk widocznie poprawiają trakcję, a także powiększają efektywność hamowania na mokrej drodze.

Potwierdzeniem jest przyznana klasa A na Europejskiej etykiecie w kategorii hamowania na mokrej nawierzchni. Cztery wzdłużne rowki na bieżniku chronią przed aquaplaningiem. Wydajniejsze hamowanie na suchej nawierzchni Asymetryczny bieżnik wpływa na ulepszone hamowanie na suchej jezdni, co zapewni Tobie wygodną i bezpieczną podróż.

Wcześniej wspomniany niezależny instytut TÜV SÜD w trakcie testów dowiódł, iż opony FIRESTONE Roadhawk osiągnęły krótszą drogę hamowania aż o 3 metry w kontraście do opon z innych firm konkurencyjnych tej samej klasy.

Wysoka trwałość Dzięki nowoczesnej technologii, opony FIRESTONE Roadhawk charakteryzują się wysoką trwałością, gwarantują wyższą odporność na ścieranie choćby do 20% w kontraście do poprzedniego modelu Firestone TZ300.

Wolniej się zużywają i zachowują pełną funkcjonalność przez cały okres ich stosowania.