Firestone Roadhawk 195/55 R16 87 H promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Firestone Roadhawk 195/55 R16 87 H oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 349.71 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Firestone Roadhawk ( 195/55 R16 87H EVc )
349.71
Oponytanio.pl
Firestone Roadhawk ( 195/55 R16 87H )
472.12
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Firestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości H
Indeks nośności 87
Poziom emisji hałasu 70 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

Sezon: letni.

rodzaj bieżnika: asymetryczny.

Grupa: Bridgestone.

Gwarancja: 5 lat od daty produkcji.

Opis towaru: Firestone Roadhawk to progresywna opona letnia klasy przeciętnej wprowadzona na rynek w 2017 roku. Asymetryczna rzeźba bieżnika zapewnia korzystną przyczepność i efektywnie odprowadza wodę, co potwierdza klasa "A" na etykiecie opony. Opony Firestone Roadhawk zostały poddane testom przez największy niezależny instytut TÜV SÜD i otrzymały prestiżowy certyfikat TÜV SÜD. Testy pokazały także rewelacyjne cechy na suchej nawierzchni, opona osiąga dystans hamowania krótszy o 3m w stosunku do konkurencyjnych modeli. Dzięki unikatowemu składowi mieszanki opona ściera się wolno, ma niskie opory toczenia i zezwala na dłuższe przebiegi. Rewelacyjnie spełni oczekiwania w autach kompaktowych i klasy średniej.

Opis producenta: marka Firestone narodziła się 3 sierpnia 1900 roku, w niewielkim Akron w USA. Wtedy to Harvey S. Firestone, przedstawił swoją pierwszą drutowaną oponę. W kolejnych latach Firestone nawiązał współpracę z Henrym Fordem, która zaowocowała pierwszym sporym zamówieniem na opony samochodowe. W 1981 roku marka zostaje przejęta poprzez japoński koncern Bridgestone.

Opony marki Firestone są uznane wśród klientów za wysoką trwałość, prawidłowe atrybuty trakcyjne oraz niski poziom hałasu. Znamionują się znakomitą relacją wartość - jakość. To rozsądny wybór dla kierowców szanujących komfort i bezpieczeństwo.