Firestone Roadhawk 215/60 R16 99 V promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Firestone Roadhawk 215/60 R16 99 V oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 475.43 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-31%
Firestone Roadhawk ( 215/60 R16 99V XL EVc )
475.43
Oponytanio.pl
Firestone Roadhawk ( 215/60 R16 99V XL )
690.09
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Firestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości V
Indeks nośności 99
Poziom emisji hałasu 72 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

FIRESTONE Roadhawk to letnia opona klasy średniej przeznaczona do samochodów osobowych kompaktowych i typu sedan. To doskonałe rozwiązanie do jazdy na co dzień, równocześnie po mieście jak i po autostradach. Samochód zaopatrzony w te opony lepiej poradzi sobie w porach deszczowych, w korku albo w trakcie dynamicznej jazdy na drogach szybkiego ruchu.

Opony Roadhawk otrzymały atest po testach przeprowadzonych przez certyfikujący opony instytut TÜV SÜD. Świetna przyczepność na mokrej nawierzchni Zoptymalizowany wzór bieżnika, a także nowa mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji FIRESTONE Roadhawk wyraźnie poprawiają trakcję, a także powiększają skuteczność hamowania na mokrej drodze.

Potwierdzeniem jest przyznana klasa A na Europejskiej etykiecie w kategorii hamowania na mokrej nawierzchni. Cztery wzdłużne rowki na bieżniku bronią przed aquaplaningiem. Wydajniejsze hamowanie na suchej nawierzchni Asymetryczny bieżnik wpływa na lepsze hamowanie na suchej jezdni, co zapewni Tobie komfortową i bezpieczną podróż.

Wcześniej wspomniany niezależny instytut TÜV SÜD w trakcie testów dowiódł, że opony FIRESTONE Roadhawk osiągnęły krótszą drogę hamowania aż o 3 metry w kontraście do opon z innych firm konkurencyjnych tej samej klasy.

Wysoka trwałość Dzięki nowoczesnej technologii, opony FIRESTONE Roadhawk znamionują się wysoką trwałością, gwarantują wyższą wytrzymałość na ścieranie nawet do 20% w porównaniu do poprzedniego modelu Firestone TZ300.

Wolniej się zużywają i zachowują pełną funkcjonalność przez cały okres ich użytkowania.