Firestone Roadhawk 215/70 R16 100 H promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Firestone Roadhawk 215/70 R16 100 H oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 490.61 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-33%
Firestone Roadhawk ( 215/70 R16 100H EVc )
490.61
Oponytanio.pl
Firestone Roadhawk ( 215/70 R16 100H )
732.02
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Firestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 70
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości H
Indeks nośności 100

Opis

FIRESTONE Roadhawk to letnia opona klasy średniej asygnowana do samochodów osobowych kompaktowych i rodzaju sedan. To świetne rozwiązanie do jazdy na co dzień, jednocześnie po mieście jak i po autostradach. Samochód wyposażony w te opony lepiej poradzi sobie w porach deszczowych, w korku lub w trakcie dynamicznej jazdy na drogach prędkiego ruchu.

Opony Roadhawk otrzymały certyfikat po testach przeprowadzonych poprzez certyfikujący opony instytut TÜV SÜD. Nieprzeciętna przyczepność na mokrej nawierzchni Zoptymalizowany wzór bieżnika, a także nowa mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji FIRESTONE Roadhawk istotnie polepszają trakcję, a także zwiększają sprawność hamowania na mokrej drodze.

Potwierdzeniem jest przyznana klasa A na Europejskiej etykiecie w kategorii hamowania na mokrej nawierzchni. Cztery wzdłużne rowki na bieżniku chronią przed aquaplaningiem. Produktywniejsze hamowanie na suchej nawierzchni Asymetryczny bieżnik wpływa na ulepszone hamowanie na suchej jezdni, co zapewni Tobie komfortową i bezpieczną podróż.

Wcześniej wspomniany niezależny instytut TÜV SÜD w trakcie testów dowiódł, iż opony FIRESTONE Roadhawk osiągnęły krótszą drogę hamowania aż o 3 metry w porównaniu do opon z innych firm konkurencyjnych tej samej klasy.

Wysoka solidność Dzięki nowoczesnej technologii, opony FIRESTONE Roadhawk znamionują się wysoką trwałością, zapewniają wyższą oporność na ścieranie choćby do 20% w kontraście do poprzedniego modelu Firestone TZ300.

Wolniej się zużywają i zachowują całkowitą funkcjonalność poprzez cały okres ich użytkowania.