Firestone Roadhawk 225/45 R17 94 W promocja 2024

Cena356.89
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Firestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 225
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości W
Indeks nośności 94
Poziom emisji hałasu 72 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

FIRESTONE Roadhawk to letnia opona klasy średniej dedykowana do samochodów osobowych kompaktowych i rodzaju sedan. To świetne rozwiązanie do jazdy na co dzień, jednocześnie po mieście jak i po autostradach. Samochód wyekwipowany w te opony lepiej poradzi sobie w porach deszczowych, w korku lub w trakcie dynamicznej jazdy na drogach prędkiego ruchu.

Opony Roadhawk otrzymały certyfikat po testach przeprowadzonych przez certyfikujący opony instytut TÜV SÜD. Perfekcyjna przyczepność na mokrej nawierzchni Zoptymalizowany wzór bieżnika oraz nowa mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji FIRESTONE Roadhawk wyraźnie udoskonalają trakcję, a także zwiększają produktywność hamowania na mokrej drodze.

Potwierdzeniem jest przyznana klasa A na Europejskiej etykiecie w kategorii hamowania na mokrej nawierzchni. Cztery wzdłużne rowki na bieżniku bronią przed aquaplaningiem. Sprawniejsze hamowanie na suchej nawierzchni Asymetryczny bieżnik wpływa na udoskonalone hamowanie na suchej jezdni, co zapewni Tobie wygodną i bezpieczną podróż.

Wcześniej wspomniany niezależny instytut TÜV SÜD w trakcie testów dowiódł, że opony FIRESTONE Roadhawk osiągnęły krótszą drogę hamowania aż o 3 metry w kontraście do opon z innych firm konkurencyjnych tej samej klasy.

Wysoka solidność Dzięki nowoczesnej technice, opony FIRESTONE Roadhawk charakteryzują się wysoką trwałością, zapewniają wyższą niepodatność na ścieranie nawet do 20% w porównaniu do poprzedniego modelu Firestone TZ300.

Wolniej się zużywają i zachowują całkowitą funkcjonalność przez cały okres ich wykorzystywania.