Firestone Roadhawk 245/45 R17 99 Y promocja 2024

Cena515.55
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Firestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 245
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R17
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 99
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

FIRESTONE Roadhawk to letnia opona klasy przeciętnej dedykowana do samochodów osobowych kompaktowych i rodzaju sedan. To świetne rozwiązanie do jazdy na co dzień, jednocześnie po mieście jak i po autostradach. Samochód zaopatrzony w te opony lepiej poradzi sobie w porach deszczowych, w korku lub w trakcie dynamicznej jazdy na drogach prędkiego ruchu.

Opony Roadhawk otrzymały atest po testach przeprowadzonych przez certyfikujący opony instytut TÜV SÜD. Świetna przyczepność na mokrej nawierzchni Zoptymalizowany wzór bieżnika oraz nowa mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji FIRESTONE Roadhawk pokaźnie udoskonalają trakcję oraz rozszerzają sprawność hamowania na mokrej drodze.

Potwierdzeniem jest przyznana klasa A na Europejskiej etykiecie w kategorii hamowania na mokrej nawierzchni. Cztery wzdłużne rowki na bieżniku bronią przed aquaplaningiem. Sprawniejsze hamowanie na suchej nawierzchni Asymetryczny bieżnik wpływa na ulepszone hamowanie na suchej jezdni, co zapewni Tobie wygodną i bezpieczną podróż.

Wcześniej wspomniany niezależny instytut TÜV SÜD w trakcie testów dowiódł, iż opony FIRESTONE Roadhawk osiągnęły krótszą drogę hamowania aż o 3 metry w kontraście do opon z innych firm konkurencyjnych tej samej klasy.

Wysoka solidność Dzięki postępowej technice, opony FIRESTONE Roadhawk znamionują się wysoką trwałością, zapewniają wyższą odporność na ścieranie choćby do 20% w porównaniu do poprzedniego modelu Firestone TZ300.

Wolniej się zużywają i zachowują pełną funkcjonalność przez cały okres ich stosowania.