Firestone Roadhawk 255/30 R19 91 Y promocja 2024

Cena454.28
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Firestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 255
Wysokość profilu 30
Średnica osadzenia R19
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 91
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

FIRESTONE Roadhawk to letnia opona klasy przeciętnej przeznaczona do samochodów osobowych kompaktowych i rodzaju sedan. To doskonałe rozwiązanie do jazdy na co dzień, jednocześnie po mieście jak i po autostradach. Samochód zaopatrzony w te opony lepiej poradzi sobie w porach deszczowych, w korku lub w trakcie dynamicznej jazdy na drogach prędkiego ruchu.

Opony Roadhawk otrzymały dokument po testach przeprowadzonych przez certyfikujący opony instytut TÜV SÜD. Świetna przyczepność na mokrej nawierzchni Zoptymalizowany wzór bieżnika, a także nowa mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji FIRESTONE Roadhawk istotnie udoskonalają trakcję, a także zwiększają efektywność hamowania na mokrej drodze.

Potwierdzeniem jest przyznana klasa A na Europejskiej etykiecie w kategorii hamowania na mokrej nawierzchni. Cztery wzdłużne rowki na bieżniku chronią przed aquaplaningiem. Produktywniejsze hamowanie na suchej nawierzchni Asymetryczny bieżnik wpływa na ulepszone hamowanie na suchej jezdni, co zapewni Tobie wygodną i bezpieczną podróż.

Wcześniej wspomniany niezależny instytut TÜV SÜD podczas testów dowiódł, iż opony FIRESTONE Roadhawk osiągnęły krótszą drogę hamowania aż o 3 metry w porównaniu do opon z innych firm konkurencyjnych tej samej klasy.

Wysoka odporność Dzięki nowoczesnej technologii, opony FIRESTONE Roadhawk cechują się wysoką trwałością, gwarantują wyższą niepodatność na ścieranie nawet do 20% w kontraście do poprzedniego modelu Firestone TZ300.

Wolniej się zużywają i zachowują całkowitą funkcjonalność poprzez cały okres ich użytkowania.