Firestone Roadhawk 275/45 R20 110 Y promocja 2024

Cena817.12
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Firestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 275
Wysokość profilu 45
Średnica osadzenia R20
Indeks prędkości Y
Indeks nośności 110
Przyczepność na mokrej nawierzchni A
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

FIRESTONE Roadhawk to letnia opona klasy średniej asygnowana do samochodów osobowych kompaktowych i typu sedan. To świetne rozwiązanie do jazdy na co dzień, równocześnie po mieście jak i po autostradach. Samochód zaopatrzony w te opony lepiej poradzi sobie w porach deszczowych, w korku albo w trakcie dynamicznej jazdy na drogach prędkiego ruchu.

Opony Roadhawk otrzymały certyfikat po testach przeprowadzonych przez certyfikujący opony instytut TÜV SÜD. Znakomita przyczepność na mokrej nawierzchni Zoptymalizowany wzór bieżnika, a także nowa mieszanka gumowa wykorzystana do produkcji FIRESTONE Roadhawk pokaźnie ulepszają trakcję, a także rozszerzają wydajność hamowania na mokrej drodze.

Potwierdzeniem jest przyznana klasa A na Europejskiej etykiecie w kategorii hamowania na mokrej nawierzchni. Cztery wzdłużne rowki na bieżniku bronią przed aquaplaningiem. Wydajniejsze hamowanie na suchej nawierzchni Asymetryczny bieżnik wpływa na udoskonalone hamowanie na suchej jezdni, co zapewni Tobie komfortową i bezpieczną podróż.

Wcześniej wspomniany niezależny instytut TÜV SÜD w trakcie testów dowiódł, że opony FIRESTONE Roadhawk osiągnęły krótszą drogę hamowania aż o 3 metry w porównaniu do opon z innych firm konkurencyjnych tej samej klasy.

Wysoka trwałość Dzięki nowoczesnej technice, opony FIRESTONE Roadhawk cechują się wysoką trwałością, gwarantują wyższą niepodatność na ścieranie nawet do 20% w porównaniu do poprzedniego modelu Firestone TZ300.

Wolniej się zużywają i zachowują pełną funkcjonalność poprzez cały okres ich użytkowania.