Firestone Vanhawk 2 175/75 R16 101 R promocja 2024

Cena704.8
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Firestone
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 175
Wysokość profilu 75
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości R
Indeks nośności 101
Typ pojazdu dostawczy
Poziom emisji hałasu 72 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

Wykonuj swoje zlecenia poprawnie. Z Firestone Vanhawk 2 będziesz już w połowie drogi. Vanhawk 2 to opona letnia, opracowana z myślą o intensywnym wykorzystywaniu poprzez samochody dostawcze i lekkie pojazdy ciężarowe, proponująca nieprzerwaną, wysoką skuteczność na mokrych nawierzchniach i powiększoną oszczędność paliwa.

Bazując na sprawdzonych technikach poprzedniego modelu Vanhawk w zakresie trwałości i żywotności, inżynierowi z firmy Firestone zoptymalizowali rzeźbę bieżnika dla jeszcze lepszego prowadzenia na mokrych nawierzchniach.

w wyniku czego Vanhawk 2 otrzymał ocenę B w kategorii zachowania na mokrej drodze na etykiecie europejskiej, co jest dużym osiągnięciem dla opony dostawczej (przeciętna wartość to G). Użycie specjalnej mieszanki gumy bieżnika pozwoliło ograniczyć opory toczenia opony dla jeszcze lepszej wydajności paliwowej i redukcji emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

Ponad to opona podkreśla się mocną, wytrzymałą konstrukcją i przedłużoną żywotnością, dodatkowo przy rozszerzonym nacisku w związku z obciążeniem pojazdu, dzięki temu Vanhawk 2 rewelacyjnie znosi codzienną, aktywną eksploatację.

Projektanci z producenta Firestone wspaniale rozumieją specyfikę używania opon dostawczych: od częstego pokonywania krótkich dystansów po długie przejazdy w zmiennych warunkach pogodowych, szybkie dostawy i zróżnicowane manewry, dlatego Vanhawk 2 został zaprojektowany tak, aby każde zadanie wykonać terminowo i zgodnie z założonym budżetem.