Fulda Conveo Tour 2 215/60 R16 103 T promocja 2024

Cena489.98
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Fulda
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 215
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości T
Indeks nośności 103
Poziom emisji hałasu 70 dB
Efektywność paliwowa B
Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

Opis

FULDA Conveo Tour 2 to letnia opona klasy medium asygnowana do korzystania dla samochodów dostawczych i lekkich pojazdów ciężarowych. Lepszy projekt Conveo Tour oferuje wysoką oporność na aquaplaning, podwyższoną trwałość i ograniczenie zużycia paliwa.

Zoptymalizowana budowa i zarys wewnętrzny, pozwoliły na wzmocnienie konstrukcji opony dla jeszcze obszerniejszej wytrzymałości i trwałości, uwzględniającej obciążenie pojazdu ładunkiem. Specjalne rowkowanie bieżnika w technologii Multiple AquaFlow, oparte na trzech obfitych rowkach obwodowych oraz bocznych nacięciach na barkach, skutecznie wyprowadza wodę na zewnątrz opony, zapewniając nieprzeciętną ochronę przed aquaplancją.

Nowy projekt bieżnika EcoTread, obejmujący dużą liczbę nacięć, komór i promieni, pozwala na zrównoważoną pracę bez odkształceń, co uniemożliwia jego nieregularnemu zużyciu i maksymalizuje oszczędność paliwa.

FULDA Conveo Tour 2 to niemiecka jakość dla zapewnienia czterech najważniejszych parametrów: kontroli na mokrych i suchych nawierzchniach, bezpieczeństwa, ekonomii i ekologii podróżowania.