Fulda EcoControl HP 165/60 R14 75 H promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Fulda EcoControl HP 165/60 R14 75 H oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 318.01 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-34%
Fulda EcoControl HP ( 165/60 R14 75H )
318.01
Oponytanio.pl
Fulda EcoControl HP ( 165/60 R14 75H )
485.04
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Fulda
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 165
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R14
Indeks prędkości H
Indeks nośności 75
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 69 dB
Efektywność paliwowa E
Przyczepność na mokrej nawierzchni C
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

OpisZaprojektowana z myślą o kierowcach szanujących intensywną i bezpieczną jazdę.EcoControl HP zapewnia pewne prowadzenie auta na mokrej nawierzchni oraz wysokie przebiegi. Dodatkowo, opona cechuje się zmniejszonymi oporami toczenia i wyjątkowo dobrym hamowaniem na mokrej i suchej nawierzchni.

  • Krótsza droga hamowania na suchej drodze

  • Krótsza droga hamowania na mokrej drodze

  • Mniejsze zużycie paliwa

  • Długie przebiegi

  • Wysokie osiągi

Krótka droga hamowania na suchej drodze


Ciesz się pewną kontrolą nad samochodem w krytycznych momentach. W trakcie hamowania na suchej nawierzchni opona EcoControl HP powiększa powierzchnię kontaktu z drogą, hamując 3 metry krócej niż opony konkurencyjne*.


Krótka droga hamowania na mokrej drodze


Droga hamowania na mokrej nawierzchni jest krótsza o 2,9 metra* dzięki mieszance Full Silica, a także sporej ilości krawędzi, które przecinają warstwę wody znajdującą się pod czołem opony. Rowki AquaFlow dbają o efektywne odprowadzanie wody spod opony nawet w ulewnym deszczu.


Mniejsze zużycie paliwa


Zmniejsz wydatki na paliwo i emisję CO2. Dzięki postępowej konstrukcji i technice EcoTread opona EcoControl HP charakteryzuje się niskimi oporami toczenia. W niezależnych testach EcoControl HP oferuje 9% niższe opory toczenia aniżeli opony konkurencji.*


Długie przebiegi


Ciesz się pewnym prowadzeniem. Mieszanka gumowa o podwyższonej trwałości oraz równe przyleganie opony na całej szerokości kontaku z podłożem zapewniają powolne i równomierne zużywanie się opony.


Bezproblemowa jazda


EcoControl HP to perfekcyjna, wszechstronna opona do prędkich samochodów. W porównaniu z oponami konkurencyjnych producentów oferuje lepsze prowadzenie i hamowanie na mokrej nawierzchni, a także niższe zużycie paliwa.*


*Testowana w porównaniu z dwiema oponami konkurencyjnymi przeciętnej klasy we wrześniu i październiku 2011 r. Poprzez TÜV SÜD Automotive z siedzibą w Garching (Niemcy) i Mireval (Francja); wymiar opony 205/55R16 91V; samochód Golf VI 1.6 TDI i 2.0 GTD; raport nr 76247020. Zależnie od rodzaju nawierzchni i stylu jazdy opory toczenia mogą odpowiadać choćby za 20% zużycia paliwa przez samochód (ETRMA).źródło: https://www.fulda.com