Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88 V promocja 2024

Szukając okazji cenowych warto sprawdzić więcej niż jedną ofertę. Znajdziesz tutaj 1 sklep z produktem Fulda EcoControl HP 195/60 R15 88 V oraz 2 oferty cenowych. Najlepsza oferta zaczyna się od 360.99 zł. Wybierz swoją ofertę, zobacz szczegóły w sklepie i dokonaj zakupu.
-26%
Fulda EcoControl HP ( 195/60 R15 88V )
360.99
Oponytanio.pl
Fulda EcoControl HP ( 195/60 R15 88V )
487.13
Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Fulda
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości V
Indeks nośności 88
Typ pojazdu osobowy
Poziom emisji hałasu 68 dB
Efektywność paliwowa C
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony niski poziom hałasu, dobra przyczepność na mokrej nawierzchni, oszczędność paliwa

OpisZaprojektowana z myślą o kierowcach lubiących dynamiczną i bezpieczną jazdę.EcoControl HP gwarantuje pewne prowadzenie auta na mokrej nawierzchni oraz wysokie przebiegi. Na dodatek, opona charakteryzuje się zmniejszonymi oporami toczenia, a także wyjątkowo prawidłowym hamowaniem na mokrej i suchej nawierzchni.

  • Krótsza droga hamowania na suchej drodze

  • Krótsza droga hamowania na mokrej drodze

  • Mniejsze zużycie paliwa

  • Długie przebiegi

  • Wysokie osiągi

Krótka droga hamowania na suchej drodze


Ciesz się pewną kontrolą nad samochodem w krytycznych momentach. W trakcie hamowania na suchej nawierzchni opona EcoControl HP powiększa powierzchnię kontaktu z drogą, hamując 3 metry krócej niżeli opony konkurencyjne*.


Krótka droga hamowania na mokrej drodze


Droga hamowania na mokrej nawierzchni jest krótsza o 2,9 metra* dzięki mieszance Full Silica, a także obszernej ilości krawędzi, które przecinają warstwę wody znajdującą się pod czołem opony. Rowki AquaFlow dbają o produktywne odprowadzanie wody spod opony choćby w ulewnym deszczu.


Mniejsze zużycie paliwa


Zmniejsz wydatki na paliwo i emisję CO2. Dzięki innowacyjnej konstrukcji i technologii EcoTread opona EcoControl HP cechuje się niskimi oporami toczenia. W niezależnych testach EcoControl HP proponuje 9% niższe opory toczenia aniżeli opony konkurencji.*


Długie przebiegi


Ciesz się pewnym prowadzeniem. Mieszanka gumowa o podwyższonej trwałości i równe przyleganie opony na całej szerokości kontaku z podłożem gwarantują powolne i równomierne zużywanie się opony.


Bezproblemowa jazda


EcoControl HP to doskonała, wszechstronna opona do szybkich samochodów. W porównaniu z oponami konkurencyjnych producentów proponuje ulepszone prowadzenie i hamowanie na mokrej nawierzchni i niższe zużycie paliwa.*


*Testowana w porównaniu z dwiema oponami konkurencyjnymi przeciętnej klasy we wrześniu i październiku 2011 r. Przez TÜV SÜD Automotive z siedzibą w Garching (Niemcy) i Mireval (Francja); wymiar opony 205/55R16 91V; samochód Golf VI 1.6 TDI i 2.0 GTD; raport nr 76247020. Zależnie od typu nawierzchni i stylu jazdy opory toczenia mogą odpowiadać choćby za 20% zużycia paliwa przez samochód (ETRMA).źródło: https://www.fulda.com