Fulda EcoControl HP 2 195/55 R16 87 V promocja 2024

Cena422.71
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Fulda
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 55
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości V
Indeks nośności 87
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Fulda EcoControl HP2 to opona klasy medium, będąca nową propozycją marki na nadchodzący sezon letni. Model HP2 jest lepszą wersją swego poprzednika EcoControl HP, który ze względu na innowacyjne technologie, cieszył się obfitym powodzeniem.

Nowa odsłona bieżnika EcoControl cechuje się asymetryczną rzeźbą bieżnika, która równoważy precyzję prowadzenia oraz stabilność podczas pokonywania zakrętów. Poszerzone rowki centralne oraz rowki obwodowe po bokach wraz z nacięciami poprzecznymi tworzą efektywny system drenażu bieżnika, co sprzyja odprowadzaniu wody i rozszerza przyczepność równocześnie w trakcie jazdy jak i hamowania na suchych i mokrych nawierzchniach.

ulepszona mieszanka gumowa powiększa odporność na ścieranie się bieżnika, co wydłuża jej przebiegi i zwiększa ekonomię stosowania. Ponadto specjalny rozkład klocków bieżnika i projekt ściany bocznej pozwala zmniejszyć hałas generowany podczas jazdy, przez co podróże będą bardziej wygodne.

Fulda EcoControl HP2 jest prawidłowym wyborem dla kierowców poszukujących opon, które dostarczają jednostajnej wydajności jazdy i wspierają komfort i bezpieczeństwo podróży.