Fulda EcoControl HP 2 195/65 R15 95 H promocja 2024

Cena324.01
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Fulda
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 195
Wysokość profilu 65
Średnica osadzenia R15
Indeks prędkości H
Indeks nośności 95
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

Fulda EcoControl HP2 to opona klasy medium, będąca nową propozycją marki na nadchodzący sezon letni. Model HP2 jest ulepszoną wersją swojego poprzednika EcoControl HP, który ze względu na innowacyjne technologie, cieszył się sporym powodzeniem.

Nowa odsłona bieżnika EcoControl znamionuje się asymetryczną rzeźbą bieżnika, która równoważy precyzję prowadzenia, a także stabilność podczas pokonywania zakrętów. Poszerzone rowki centralne oraz rowki obwodowe po bokach wraz z nacięciami poprzecznymi tworzą efektywny system drenażu bieżnika, co sprzyja odprowadzaniu wody i rozszerza przyczepność jednocześnie podczas jazdy jak i hamowania na suchych i mokrych nawierzchniach.

ulepszona mieszanka gumowa zwiększa niepodatność na ścieranie się bieżnika, co wydłuża jej przebiegi i powiększa ekonomię wykorzystywania. Ponadto specjalny rozkład klocków bieżnika i projekt ściany bocznej pozwala zniżyć hałas generowany w trakcie jazdy, poprzez co podróże będą bardziej wygodne.

Fulda EcoControl HP2 jest prawidłowym wyborem dla kierowców poszukujących opon, które dostarczają stabilnej wydajności jazdy i wspierają komfort i bezpieczeństwo podróży.