Fulda EcoControl HP 2 205/60 R16 92 H promocja 2024

Cena412.97
Zobacz w sklepie
jest dostępny w sklepie Oponytanio.pl

Parametry

Producent:Fulda
Kategoria:Opony letnie
Szerokość przekroju 205
Wysokość profilu 60
Średnica osadzenia R16
Indeks prędkości H
Indeks nośności 92
Typ pojazdu osobowy
Przyczepność na mokrej nawierzchni B
Mocne strony dobra przyczepność na mokrej nawierzchni

Opis

genialne osiągi na suchych nawierzchniach cichy i komfortowy sposób jazdy oszczędność na paliwie. Opona Letnia Fulda EcoControl HP2 195/65R15 91H przeznaczona jest do aut miejskich oraz osobowych samochodów kompaktowych.

Opona Fulda EcoControl została wyprodukowana z mieszanki gumowej na bazie krzemionki, dzięki której odznacza się perfekcyjną przyczepnością na mokrych nawierzchniach i zoptymalizowaną drogą hamowania. Ponadto, dzięki progresywnej technicznie budowie bieżnika,, a także powiększonej powierzchni styku z nawierzchnią drogi, osiągi opony na suchych nawierzchniach zostały zoptymalizowane.

Bieżnik jest asymetryczny i dzieli się na dwie części zewnętrzną i wewnetrzną. Wewnętrzna skutecznie odprowadza wodę i redukuje zjawisko aquaplaningu, gwarantując korzystną przyczepność, a zewnętrzna odpowiada za stabilność podczas manewrowania.

Nie zapomniano jeszcze o zapewnieniu komfortu jazdy na oponach Fulda EcoControl, dzięki redukcji poziomu hałasu. Jednocześnie, opór toczenia nie został zwiększony, co pozwala wydłużyć wyraźnie cykl życia opony przy równoczesnym zmniejszeniu zużycia paliwa i emisji CO₂.

potężne strony: przyczepność na mokrych nawierzchniach nadzwyczajne osiągi na suchych nawierzchniach cichy i wygodny sposób jazdy wydłużony proces życia opony oszczędność na paliwie